E-Pood
Webbyt
Teenused
Webbyt
Uudised
Webbyt
Otsing
Webbyt
Ostukorv
Webbyt
Webbyt
Kontakt
Webbyt
Webbyt
 
Webbyt

Otsing
Webyt

Ostukorv  
Kontakt
Webyt
Webbyt
E-Pood
Webbyt
Kaardiplotterid
Webbyt
Autopiloodid
Webbyt
Instrumendid ja tarvikud
Webbyt
i40 Instrumendid
Webbyt
i50 & i60 Instrumendid
Webbyt
i70s ja ALPHA Instrumendid
Webbyt
Wireless instrumendid
Webbyt
Kaablid ja lisatarvikud
Webbyt
MASTERVOLT
Webbyt
Raadioside ja AIS
Webbyt
Kalaleidjad
Webbyt
Radarid
Webbyt
Raymarine termokaamerad
Webbyt
Raymarine kaamerad
Webbyt
Eripakkumised
Webbyt
Uudised
Webbyt
Tagasiside
Webbyt
Kontakt
Webbyt
Hinnakirjad
Webbyt
Privaatsuspoliitika
Webbyt
Tarneajad lahtiseletatult
Webbyt
E-poe kasutustingimused
Webbyt
Maksekeskuse tingimused
Webbyt
SVEA jrelmaksu tingimused

Kasulikud lingid  
Web2 Baltic Boat Sales O
Web2 Baltic Cruisers O
Web2 Boatworld O
Web2 GPS Eesti O
Web2 Intmec O
Web2 JMK Marine O
Web2 Mastervolt
Web2 Merevarustus O
Web2 Motomajutus
Web2 Nautical Partners O
Web2 Navionics
Web2 Pro Marine Trade O
Web2 Raymarine
Web2 Saul Sailing
Web2 Stage5Garage
Web2 Yachts-Service O

E-Pood

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 
i40 Instrumendid

Raymarine i40 seeria pakub head kvaliteeti madala hinnaga. i40 instrumendid on oma mõõtmetelt väiksemad kui i50 seeria instrumendid kuid säilinud on sama loogika ja suur selgeltloetav numbriline näit. Funktsionaalsus on natukene piiratud kuid kõik navigeerimiseks vajalik on siiski olemas. i40 seerias leiduvad tuule, kiiruse, sügavuse ja bidata instrumendid. Kõikidest variantidest on saadaval komplekt koos anduriga ja eraldi ainult instrument. i40 instrumendid töötavad ühtses SeaTalk võrgus.

i50 & i60 Instrumendid

i50 seeria tooted võimaldavad mõõta ja kuvada kõike navigatsiooniks vajalikku. i50 seerias on kiirus, sügavus ja tridata. Loogika on sama kui vanal ST60+ seerial. Erinevaid seadmeid on vähem kui vanasti sest i70 värviline multikell täidab tegelikult kõik funktsioonid, tuule jaoks on loodud uus i60 instrument. Kõik i50, i60 ja i70 instrumendid toimivad ühtses Seatalk NG võrgus. i50 seerial on selge hästiloetav ekraan ja kolmeastmeline taustavalgustus. Seadet juhitakse ja kalibreeritakse ekraani allosas oleva nelja nupuga.

i70s ja ALPHA Instrumendid

i70s Instrument on 3,5” (320 x 240 pikselit) värvilise, päikese käes nähtava TFT ekraaniga multinäidik. See on võimalusterohke uue põlvkonna instrument. i70s kuvab kogu informatsiooni mis on kättesaadav Seatalk NG võrgus, tuul, kiirus, sügavus, kurss, mootori näidud, aku pinge, temperatuur, AIS, koordinaadid jne. i70s multinäidikut on võimalik integreerida kõikidesse Raymarine võrkudesse. Seadet juhitakse ja kalibreeritakse ekraani allosas oleva nelja nupuga. ALPHA on uus SMART instrumentide sari mis kasutab Axiom seeria kaardiplotterite tarkust.

Wireless instrumendid

Raymarine Wireless, endine Tack-Tick juhtmevaba süsteem pakub lihtsat paigaldust ja head funktsionaalsust. Põhimõtteliselt jagunevad seadmed kahte gruppi, Cruising ja Racing ja neid saab kõiki omavahel integreerida, kasutada samas võrgus ja ka Raymarine juhtmega instrumentide võrgus. Purjepaadi omanike lemmikud on Wireless wind system koos uue DST810 läbi põhja smart anduriga, Micro Compass ja Race master instrument. 

Kaablid ja lisatarvikud

Igale instrumendile ja igale süsteemile on vaja lisatarvikuid kui tahad süsteemi laiendada, muuta täiuslikumaks või ühendada erinevaid võrke omavahel. Saadaval on lai valik vajalikke andureid ja lisatarvikuid SeaTalk, SeaTalk NG ja SeaTalk HS võrkude ehitamiseks. Kasuta alati originaaltarvikuid ja tee ühendused nii nagu juhendis soovitatakse. Juhul kui pead siiski kaableid ise jätkama tee seda kvaliteetsete ilmastikukindlate vahenditega. Vanemate võrkude tarvikuid me ei eksponeeri ja neid tuleb eraldi küsida. Kui ehitad või täiendad Raymarine võrku esimest korda siis enne valiku tegemist soovitame pidada nõu meie spetsialistiga.

MASTERVOLT

Mastervolt akulaadijad, akud, inverterid, isolaatorid ja paljud muud tarvikud on hästi tuntud kõikidele paadiomanikele. Tootevalik on lai ja täieliku ülevaate saamiseks vaadake palun tootekataloogi. Aegade jooksul on vanemad tooted asendatud uutega ja ka toote nimi võib olla muutunud, enamasti on väljundite arv ja ühendused siiski samad kui eelmisel mudelil. Kui vajate juba olemasolevale seadmele asendust, siis palun saatke meile asendust vajava toote nimi ja kood. mastervolt, fischer panda, marinco, blue sea systems, akulaadija, akulaadijad, inverterid, inverter, sine wave, mass combi ultra, mass sine, chargemaster, charge master, ivo smart, ac master, mac/magic, dc master, Mass 24 V, Mass 48 V,

Kehtiv valuuta on EUR ja kaupade hinnad sisaldavad Eesti käibemaksu 22%. Tasuda saab pangaülekandega, krediitkaardiga

(Visa, MasterCard), Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank) ja SVEA järelmaksuga.

 
Webbyt.com
Free website - Webbyt