E-Pood
Webbyt
Webbyt
Teenused
Webbyt
Webbyt
Uudised
Webbyt
Otsing
Webbyt
Ostukorv
Webbyt
Kontakt
Webbyt
 
Webbyt

Otsing
Webyt

Ostukorv  
Teenused
Webyt
Webbyt
E-Pood
Webbyt
Uudised
Webbyt
Kontakt
Webbyt
Hinnakirjad
Webbyt
Tagasiside
Webbyt
Tarneajad lahtiseletatult
Webbyt
E-poe kasutustingimused
Webbyt
Maksekeskuse tingimused
Webbyt
SVEA jrelmaksu tingimused

Kasulikud lingid  
Web2 Baltic Boat Sales O
Web2 Baltic Cruisers O
Web2 Boatworld O
Web2 GPS Eesti O
Web2 Intmec O
Web2 JMK Marine O
Web2 Mastervolt
Web2 Merevarustus O
Web2 Motomajutus
Web2 Nautical Partners O
Web2 Navionics
Web2 Pro Marine Trade O
Web2 Raymarine
Web2 Saul Sailing
Web2 Stage5Garage
Web2 Yachts-Service O

E-Pood

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 
Kaardiplotterid

Axiom, axiom+, axiom+ rv, axiom pro, rvx, axiom xl, element hv, element s  
Tänapäevased Raymarine kaardiplotterid jagunevad kahte gruppi, Axiom ja Element. Axiom grupis on: Axiom, Axiom+, Axiom PRO ja Axiom XL seeria seadmed. Natukene tagasihoidlikum või pigem kalamehele mõeldud on ELEMENT grupp kus on kaks seerat Element HV ja Element S. Axiom, Axiom+ ja Axiom XL on ainult puutetundliku ekraaniga, Axiom PRO on puutetundliku ekraani ja nuppudega. Enamus mudeleid on integreeritud kajaloega millest on erinevaid variante, kõige lihtsamast CHIRP kalaleidjast kuni  kahe 1kW andureid kasutava 3D Real Vision kajaloeni. Kõigile kaardiplotteritele saab lisada radari, AIS vastuvõtja, Axiom grupile ka mitu IP kaamerat, välise klaviatuuri, kaardilugeja jne. Axiom XL seeria on profesionaalne tootesari pakkudes oma Glass Bridge monitoridega pilkupüüdvat disaini ja uskumatult head pildikvaliteeti. Kõik seeriad sobivad samasse võrku, neil on sama tarkvara ja funktsionaalsus.

Autopiloodid

autopiloot, autopilot, ev-1, ev-2, evolution autopilot, acu, i70s, i70rs, pinnipiloot, roolipiloot   
Raymarine autopilodid jägunevad järgmistesse alagruppidesse. Pinnipiloodid mis on mõeldud kergematele purjepaatidele millel on roolipinn. Roolipiloodid mis on mõeldud kergemat sorti purjepaatidele ja paigaldatakse rooliratta külge. Süsteemipiloodid millest on nähtav ainult juhtseade ja kõik muu on peidetud paadi sisemusse. Väga lai valik erinevaid ajameid ja kompuutreid mis omakorda jägunevad gruppidesse võimsuse, tööpinge ja jõudluse järgi. NB! Evolution autopiloot tekitab sõltuvust, kes proovib, see enam ilma ei saa! autopiloot, autopiloodid, autopilooti,

Instrumendid ja tarvikud

Raymarine instrumendid võib jagada gruppidesse i40, i50/i60 ja i70s. i40 seeria on kõige lihtsam kuid sisaldab kõike vajalikku väiksemate aluste jaoks. i50 ja i60 pakub i40-st suuremat ekraani ja rohkem võimalusi. i70s värviline instrument on praeguse aja navigatsioonivahend mis vahetab välja vana ST60+ seeria. i70s instrumendid toimivad uues Seatalk NG võrgus ja oskavad lugeda informatsiooni otse nn. "tarkadest" anduritest, kuvada mootori näitusid, AIS-i andmeid, trImmide asendit jne. i70s multikella kasutamiseks juba olemas olevate analooganduritega läheb vaja iTC-5 konverterit.

Raadioside ja AIS

Raymarine mereraadiod on tuntud oma töökindluse, lihtsate menüüde ja funktsionaalsuse poolest. Tootevalikus on neli statsionaarset DSC VHF raadiot. Ray50, Ray60, Ray70 ja Ray260. Statsionaarsed DSC VHF raadiod võimaldavad saatevõimsust 5W ja 25W. Enamusele statsionaarsetele VHF raadiotele on võimalus lisada teine kõnetoru. Tippmudelitele saab lisada kaks kõnetoru ja ka ruuporvaljuhääldi udusignaalide ja häälkäskluste andmiseks. AIS vastuvõtjad võimaldavad näha teisi AIS signaali väljastavaid laevu Sinu kaardiplotteri ekraanil. AIS saatjad/vastuvõtjad võimaldavad saata Sinu laeva andmeid ja asukohta, et teised näeksid Sind ja võtta vastu teiste laevade andmeid.

Kalaleidjad

Kalaleidja, fishfinder, sinar, kajalood, hypervision, realvision, element hv, axiom+, axiompro rvx.  
Raymarine kajaloodid, sonarid ja kalaleidjad ( fishfinders ) jagunevad kolme algruppi, integreeritud kajaloed mis on kaardiplotterisse integreeritud, uutel mudelitel kannavad need nime RealVision ja HyperVision. Välised CP, CHIRP, RV, RVX kalaleidja moodulid mida saab integreerida vanemate a, c, e, eS, gS ja ka uute Axiom seeria kaardiplotteritega ja eraldiseisev mudel DRAGONFLY, mida ei saa integreerida teiste seadmetega (WiFish ja Pro kajaloe mudelid ühilduvad nutiseadmetega). Omakorda on veel alagrupid kus on DownVision ja SideVision, HyperVision ja RealVision kajaloodid. Element, Axiom ja Axiom+ kajaloed töötavad toitepingel 12V ja võimaldavad kasutada 600W võimsusega andureid. CP ja RVX kajaloodide seerias on valik märksa laiem, alagab CP370 kajaloe mooduliga mis töötab pingel 12/24V ja võimaldab kasutada 1000W võimsusega andureid ja lõpeb CP570 chirp fishfinder kajaloe mooduliga mis töötab pingel 12V ja 24V ja võimaldab kasutada kuni 2kW võimsusega andureid. Uus RVX1000 BlackBox võimaldab kasutada 3D andureid nii üksikult kui ka paaris. 

Radarid

Raymarine uue põlvkonna radarite peal on kirjad Quantum, Quantum 2 Doppler, Magnum ja HD Digital, vana jämeda signaalikaabli asemel tuleb radarist välja peenike arvutivõrgu kaabel ja pildi kvaliteet erineb vanadest radaritest nagu öö ja päev. Radareid on kahte tüüpi, avatud- ja  kinnised antennid. Kinnised antennid on Quantum, Quantum 2 Doppler ja HD Digital, avatud antennid on Magnum. Kinnise korpusega nn "Radome" antenne on kahte mõõtu Quantum on 18" ja HD Digital 18" ja 24", kõik variandid on võimsusega 4kW. Avatud radarid  "Open Array" mõõdud on 48" ja 72" ja võimsused 4kW ja 12kW. Quantum ja Magnum radarite eraldusvõime on niigi hea pildiga HD ja SH Digital radarist veelgi parem ja värvilisem.

Raymarine termokaamerad

FLIR termokaamerad on tänapäevase Raymarine navigatsioonisüsteemi lahutamatu osa. Termokaameraid on mootoriruumi paigaldamiseks, paadi katusele või masti paigaldamiseks ja ka reisile või matkale kaasa võtmiseks. Igale vajadusele leiab lahenduse, kaameraid on must-valgeid, värvilisi, stabilisaatoriga jne. Enamus kaameraid on IP kaamerad ja paljudel on ka lisaks analoog väljund. Tee endale sobiv valik või pea nõu meie spetsialistiga. M132, M232, M332, M300C, M364C, M364C LR, JCU2, Scion, 

Raymarine kaamerad

Raymarine merekaamerad võib jagada gruppidesse, ilmastikukindlad vaatluskaamerad ja ilmastikukindlad öövaatluskaamerad. Cam 210IP ja Cam 220IP vaatluskaameraid on kasutatud juba aastaid laevateki ja salongi jälgimiseks kaardiplotteri ekraanilt. IP kaamerate puhul saab taha vaatavatel kaameratel pildi ringi keerata, et ekraani pealt vaadates oleks kõik kujutised õiget pidi. Termokaamera on Raymarine kaamerate perekonna kõige väärtuslikum liige mis on mõeldud öise navigeerimise lihtsustamiseks ja päästetöödeks. Kõiki uusi IP kaamera mida on lihtne kasutada koos Lighthouse tarkvaraga.

Eripakkumised

Sooduspakkumiste alt leiad tooted millele kehtivad hetkel kampaaniahinnad või mis on mõnel muul põhjusel müügis tavahinnast odavama hinnaga. Soodushinnaga müüdavad tooted ei ole defektiga ega kasutatud, sellisel juhul on kindlasti juures vastav märge. Hinnakampaaniatest saab teavet uudiste ja kalendri alt. Navigatsiooniseadmete hinnakampaaniad langevad tavaliselt kokku paadinäituste toimumise ajaga, üllatusi on varuks ka aastavahetustel ja merepäevade ajal.

Kehtiv valuuta on EUR ja kaupade hinnad sisaldavad Eesti käibemaksu 22%. Tasuda saab pangaülekandega, krediitkaardiga

(Visa, MasterCard), Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank) ja SVEA järelmaksuga.

 
Webbyt.com
Free website - Webbyt